warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Sofralık Üzüm Türleriasmakolaj (2)
Alphonse Lavallée, Red Globe,  Italia, Cardinal, Michele Paliere, Royal, Victoria , Prima Lova, Early Sweet, Autumn King, , Trakya İlkeren, Ata Sarısı, Çavuş, Horoz Karası, Yalova İncisi,  Hamburg Misketi, Müşküle, Razakı,Erenköy Beyazı, Crimson Seedless, Superior Seedless (Süper Çekirdeksiz), Sultani Çekirdeksiz

Şaraplık ve Şıralık Üzüm Türleri
Cabernet Sauvignon, Merlot, Papazkarası, Kalecik Karası, Öküz Gözü, Narince,  Chardonnay, Pinot noir, Yapıncak

Asma fidanı, Bursa Nilüfer Çalı Bölgesinde asma fidanlıklarında üretim yapıyoruz. Aşı kalem damızlık bağ mevcuttur. Amerikan anaç kalem damızlığı ve aşılama üniteleri ile seralarda üretim yapılıyor. Fidan tesliminde açık köklü ve tüplü fidan satışı mevcut. Ayrıca telli terbiye sistemi ve bağ ürünleri ile Türkiye Marmara Bölgesi ve bursa da bağcılık üzerine uzman şirket.

Anaçlar: 1103 Paulsen, 41 B, 110 R, 5BB, Lot, anaçları kullanılmaktadır.

Ürettiğimiz fidanlar, pişkin hastalıklardan ari, sertfikalı, açık köklü ve tüplü, ön siparişli ve kargo ile teslim. tatlı çubuk ve amerikan anaca aşılı, sigma aşılı, Profil alsace galvanize metal bağ direği, Gripple ürünleri, Türkiye, bursa, Toprak çıpası, bursa fidancılık ltd , Dolu tülü, kuş tülü, Galvanize tel, Çakma aparatı, Türkiye distribütörü

Satış Prosedürümüz:

Fidanlarımız, çoğunlukla ön siparişli ve sözleşmeli olarak üretilip satılmaktadır. Açık köklü fidan sezonunda tür ve anaç tercihinize göre stoğumuz uygun olmayabilir. Bunun için mutlaka sezon öncesi irtibata geçiniz.

Açık köklü fidan satışı, fidan sökümlerimiz mevsim şartlarına göre Aralık – Mart ayları arasında gerçekleşir.

Tüplü fidan satışı, yılın her döneminde satışımız gerçekleşir. Ancak yüklü alımlarınızda sadece siparişle üretim yapılmaktadır.

 Ayrıntılı videolar için tıklayınız…

Asma fidanı broşürlerimiz

Metal direk broşürlerimiz

 

TELLİ TERBİYE SİSTEMLERİ

loading
×